کالاهمراه با پوشش و نگرشی نو

طی بیش از 25 سال فعالیت در بازار واردات و فروش سخت‌افزار کامپیوتر و کالاهای دیجیتال، شرکت «آریاتکس» همواره تلاش کرده تا جدیدترین محصولات در دسته‌بندی‌های مختلف را در دسترس متقاضیان و همکاران خود قرار دهد. فعالیت آریاتکس در سال 1398 با راه‌اندازی سایت و فروشگاه آنلاین «کالاهمراه» وارد مرحله‌ی جدیدی شد. کالاهمراه فرصتی را خلق کرد تا ما بتوانیم خدمات خود را به تمام علاقه‌مندان به خرید سخت‌افزار و کالاهای دیجیتال در سراسر کشور ارائه دهیم.

اکنون تیم آریاتکس و کالاهمراه قصد دارد تا این مسیر را جدی‌تر از همیشه دنبال کند. به همین بهانه از تاریخ 10 خرداد 1401 سایت کالاهمراه مزین به قالب و پوششی جدید شده که نشان از نگرش تازه و جدی‌تر آن خواهد بود. قالب جدید از لحاظ بصری نسبت به قبل پیشرفت دارد و حالا با یک هویت بصری یکپارچه روبرو هستیم. این تغییر شامل لوگوی فروشگاه هم شده که در ادامه، آن را کنار لوگوی قبلی مشاهده می‌کنید

عکس مقایسه لوگوی قدیم و جدید

سایت جدید نسبت به نسخه‌ی قبل سبک‌تر است و مراجعه به صفحات مختلف، زمان کمتری از شما خواهد گرفت. به لطف دسته‌بندی‌های دقیق‌تر، حالا راحت‌تر می‌توانید بخش یا صفحه‌ی مدنظر خود را در سایت پیدا کنید. تمام تغییرات رخ داده با این هدف هستند تا ارائه‌ی خدمات به شما مشتریان و خریداران عزیز، به راحت‌ترین شکل ممکن انجام شود.

این اولین قدم از برنامه‌های کالاهمراه به حساب می‌آید و آغاز مسیری تازه است که به اتفاقات بسیار خوب و جذابی در آینده‌ منجر خواهد شد. این برنامه‌ها تنها به سایت کالاهمراه محدود نیست و کالاهمراه در شبکه‌های اجتماعی هم رویکردی تازه را در پیش خواهد گرفت که شامل اطلاع‌رسانی برای انواع کالاهای جدید و همچنین محتواهای متنوع، مفید و سرگرم‌کننده خواهد بود.

تیم کالاهمراه امیدوار است که این تغییرات و پیشرفت‌ها، قدم مثبتی در راستای کسب هرچه بیشتر رضایت شما مخاطبان باشد. حتما با نظرات و پیشنهادات خود، ما را در تبدیل کالاهمراه به یک فروشگاه ایده‌آل برای خریداران سخت‌افزار و کالاهای دیجیتال یاری کنید.

درحال بارگذاری ...