متخصصان کالاهمراه شما را در ساختن سیستم رویایی خود همراهی خواهند کرد

مشاوره حرفه‌ای برای انواع سیستم

کارشناس‌های کالاهمراه از شنبه تا پنجشنبه و در طول ساعات فعالیت، جوابگو خواهند بود تا شما را در رسیدن به سیستم مدنظرتان یاری کنند. مهم نیست سیستم شما در چه رده‌ای باشد؛ شما با کمک کارشناس ما می‌توانید انواع سیستم‌ها مثل سیستم خانگی، سیستم اداری، سیستم گیمینگ و سیستم رندرینگ را سرهم کنید.

بودجه از شما، بهترین سیستم ممکن از ما

آیا به دنبال سیستمی هستید که بهترین عملکرد را برای گیمینگ داشته باشد، اما بودجه‌ی محدودی دارید؟ آیا بودجه‌تان مناسب است، ولی نمی‌دانید که دقیقا برای نیازتان چه سیستمی جواب می‌دهد؟ تنها کافی‌ست تا مقدار بودجه و نیازمندی خود را به ما بگویید تا سیستمی با بهترین و بهینه‌ترین مشخصات ممکن و قطعاتی با کیفیت بالا را به شما ارائه دهیم.

توضیحات دقیق و قدم‌به‌قدم برای تمام قطعات

سیستم بستن و تعیین قطعات مختلف آن روند آسانی نیست؛ قطعات مختلف باید با هم سازگار باشند و از کیفیت و دوام خوبی بهره ببرند. تیم کالاهمراه در تلاش است تا بهترین و شایسته‌ترین خدمات را به مشتریان ارائه دهد و برای همین، جزئیات هر قطعه مثل پردازنده، کارت گرافیک و رم را با شما در میان خواهد گذاشت تا از مشخصات سیستم‌تان آگاهی کامل داشته باشید.

روند مشاوره به چه صورت است؟

پس از تماس مشتری با کالاهمراه برای مشاوره، کارشناسان سوالاتی خواهند پرسید تا بتوانند بهترین سیستم را فراهم کنند. سوالاتی از قبیل:

  • سیستم را برای چه کاری نیاز دارید؟
  • از چه نرم‌افزارها یا بازی‌هایی استفاده می‌کنید؟
  • بودجه‌تان چه‌قدر است؟
  • آیا قطعه‌ی خاصی را برای سیستم‌تان مدنظر دارید؟

پس از جواب به این سوالات، کارشناس فهرستی از قطعات را تدارک خواهند دید و مشخصات و قیمت آن‌ها را به مشتری اطلاع خواهند داد. پس از مرور فهرست و تایید از سوی مشتری، مراحل جمع‌آوری قطعات و سپس اسمبل آن انجام خواهد شد. برای دریافت سیستم دو روش پیش روی شماست؛ حضوری به فروشگاه ما مراجعه کنید و آن را تحویل بگیرید یا سیستم را به درب خانه‌تان ارسال کنیم.

راه‌های تماس با کارشناس‌های کالاهمراه

شما برای تماس با تیم کالاهمراه و دریافت مشاوره از کارشناس‌ها، راه‌های ارتباطی زیر را دارید:

  • تماس با کالاهمراه از طریق شماره تلفن‌های 88226679-021 و 88226877-021
  • ارسال پیام از طریق سیستم پشتیبانی آنلاین سایت کالاهمراه

بازگشت به صفحه اصلی