مانیتور گیمینگ ایسوسtuf vg24vqe

کمپانی ایسوس توانسته است که خود را در زمینه طراحی و تولید انواع مانیتور در بین دیگر برند های مشهور در دنیا، معرفی کند و با استقبال کاربران زیادی روبرو شده است.

از عوامل مهمی که می توان گفت کمپانی ایسوس را تا این حد موفق کرده است، توجه ویژه آن به تمام سلایق کاربران و طراحی و تولید انواع مانیتور ایسوس با عملکرد های مورد احتیاج آنان است.

اما تنها این موضوع برای موفقیت این برند کافی نیست و ASUS با استفاده از آخرین تکنولوژی های روز دنیا در مانیتور های گیمینگ خود به کار گرفت تا کاربران هیچ کمبودی را احساس ننمایند.

پوشش وسیع و‌ گسترده ای از مانیتور با قیمت، انواع مدل ها و کاربرد های متنوع باعث شد تا این برند به یکی از بزرگترین برند های مانیتور در حال حاضر دنیا تبدیل شود.

در ادامه می توانید به جهت بررسی مشخصات مانیتور گیمینگ ایسوس با کالا همراه نمایندگی فروش مانیتور ایسوس همراه باشید و از کلیه جزئیات یک مانیتور ایسوس اگاه شوید.

چرا مانیتور گیمینگ ایسوس

1- چون که دارای پنل +A و سه سال گارانتی می باشد و وعده ایسوس بر اساس خدمات تراز اول و با کیفیت بالا

کل مانیتور های ایسوس با پنل +A و سه سال گارانتی وارد بازار شده اند و تحت آزمایش های کنترل کیفیت و دوام بسیار زیاد قرار گرفته اند.

این تنها یکی از دلایل قرار گرفتن ایسوس در رتبه یک رنکینگ وال استریت ژورنال آسیا از جهت کیفیت و خدمات می باشد.

چرا مانیتور گیمینگ ایسوس

ایسوس مانیتور tufvg24vqe با زاویه دید گسترده ارائه می شود

ایسوس مانیتور های گیمینگ متنوعی با زاویه دید گسترده (178 درجه) در اندازه و طرحهای متنوع ارائه می کند.

پنل IPS بیست برابر بالا تر از پنل های طبیعی در تغییرات نسبی و تغییر گاما عمل خواهد کرد. در مانیتور های معمولی چالش تغییر رنگ هنگامی که زاویه دید خود را تغییر می دهید پیش می آید، که زاویه دید ( 170/160 درجه ) ارائه می کند ولی در مانیتور ایسوس تغییر رنگ با زاویه دید عریض ( 178/178 ) درجه به حداقل خواهد رسید.

استفاده از تکنولوژی های MHL در مانیتور گیمینگ ایسیو

تکنولوژی موبایل MHL به کاربران این اجازه را خواهد داد که هر موبایلی را که از قابلیت MHL استفاده می کند، به صفحه نمایش های بزرگتر متصل کنند و به دیدن عکس ها و فیلم های با کیفیت بالا مشغول شوند، در صورتی که موبایل به شکل همزمان شارژ می گردد.

دقت و صحت رنگ مانیتور ایسوس

به جهت ارائه و کارایی بهتر رنگ ها صفحه نمایش گر حرفه ای گیمینگ با بهترین رنگ برای اطمینان دادن از دقت بالا و کیفیت بالای رنگ ها مجهز می باشد.

5- عملکرد و مراقبت از چشم در مانیتور ایسوس

فناوری پیشرفته در این مانیتور راحت دیدن و تماشا کردن را در مانیتور ایسوس به ارمغان می آورند. تکنولوژی flicker – free مجهز به تنظیم نور پس زمینه DC شده است که لرزش ها و سو سو زدن های آزار دهنده نور مانیتور را از بین می برد و تجربه دیدن آسان را به ارمغان می آورد.

مانیتور گیمینگ ایسوسtuf vg24vqe

جستجو در سایت

درحال بارگذاری ...

به دلیل نوسانات شدید ارزی قبل از ثبت سفارش حتما با کارشناسان ما تماس بگیرید